Haftalık Ders Proğramları ve Sınav Listeleri

Güner hocanın adaylarına ait her hafta güncellenen direksiyon ders proğramlarını bu linkte.

Güner hocanın, Aydın il milli eğitim müdürlüğünce her ay düzenlenen direksiyon sınav listeleri bu linkte.

Sevilay hocanın adaylarına ait her hafta güncellenen direksiyon ders proğramlarını bu linte.

Sevilay hocanın, Aydın il milli eğitim müdürlüğünce her ay düzenlenen direksiyon sınav listeleri bu linkte.

Kursumuza kaydolan adaylarımız direksiyon derslerine başladıklarında, kursumuzun tecrübeli ve deneyimli direksiyon hocalarından aldıkları 7-8 saatlik dersin sonunda kendi başlarına tek hamlede park yapabilme becerisine sahip olmaktadırlar.

Resimlerimiz

           Her direksiyon sınavının sonunda mutlu sona ulaşmış, gülen yüzlerin olduğu bir kursun öğrencileri olmanın sevinci ile başarılı olan adaylarımızla çekildiğimiz resimlerden derlenen albümü bu bölümde bulabilirsiniz.

Bu makale, tüm ehliyet sınıfları için sürücü kursu fiyatlarının, ne kadar maliyetle karşılanacağının anlaşılması amacıyla yazılmıştır. Sırasıyla; A1 sınıfı, A2 sınıfı, A sınıfı motor, B sınıfı 2020 ehliyet fiyatları, ehliyet sınıfı büyütme maliyeti, ödenecek tüm harç ücretleri ve sınavlar için MEB’e ödenen diğer ehliyet ücretleri “en güncel” fiyatlarla kaleme alınmıştır! Yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Sürücü belgesi sahibi olabilmek için bazı şartlar gerekmektedir. Bunlar Yaş , öğrenim , sağlık, hükümlü olmama şartla gibi. Bunlardan bir veya birkaç tane bulunması halinde sürücü belgesi alma hakkına sahip olunamamaktadır.

Direksiyon sınavına giren komisyon üyelerinin tabletlerinde yüklü olan sürücülere uyguladıkları kuralları gösterir formu bu linkte görebilirsiniz. Sınav anında nelere dikkat etmeniz gerekiyor, hangi hatalar tek seferde kalmanıza neden oluyor, sınavdan önce ön bilginiz olması açısından dikkatle incelemeniz tavsiye olunur.

Kadromuz

Kurs Sahibi

Kurs Müdürü

Usta Öğretici

Usta Öğretici

Usta Öğretici

Usta Öğretici

Şehirlerarası karayollarında 90 km/s, otoyollarda 120 km/s hızı geçmemek üzere motorlu araçların cins ve kullanma amaçlarına göre sürülebileceği en çok ve en az hız sınırları yönetmelikle belirlenir. (Değişik: 17. 10. 1996 – 4199/21 md.) İçişleri Bakanlığı yol standartlarını dikkate alarak yukarıda belirtilen hız sınırlarını otomobiller için 20 km/s artırmaya yetkilidir. En çok ve en az hız sınırlarını gösteren işaret levhaları,…

Konumumuz